Meie lugu

STARMAN.

NÜÜD OSA ELISAST.

Starman on nüüd osa Elisast!

Selle aasta kevadel leidis aset müügitehing, mille tulemusena ühendasime jõud Eesti eelistatuima mobiil- ja andmesideoperaatori Elisaga. Kahe hästi toimiva ja eduka ettevõtte sünergiast sünnib uus juhtiv telekommunikatsiooni- ja meelelahutusettevõte, mis jääb kandma Elisa nime.

 

Tänu Elisaga ühinemisele kasvame ligi 1000 töötajaga suurettevõtteks, mis annab meile võimaluse pakkuda väga laia valikut mobiilside-, interneti- ja TV-teenuseid koos videolaenutuse ja järelvaatamisega, lisaks digilugejatele tuhanded e-raamatud Elisa lugemisrakenduses ja palju muud.

Rohkelt meelelahutus- ja kommunikatsioonivõimalusi meie klientidele. 

Starmani klientide jaoks on meelelahutust pakkuvad teenused olnud alati tähtsal kohal ja kõike seda jääme pakkuma ka pärast ühinemist. Tahame üheskoos Elisaga olla oma klientidest sammu võrra ees, et pakkuda teenuseid, millest alles vargsi unistatakse. Seetõttu töötame selle nimel, et viia Starmani ja Elisa praegused teenused täiesti uuele tasemele. Anname endast parima, et kõik ühinemisega seotud muudatused oleksid Starmani kliendi jaoks positiivsed.  


Lisaks täna pakutavale laiale valikule interneti- ja TV-teenustele lisandub palju uut. Kõige olulisem täiendus on lai valik mobiilsideteenuseid koos soodsate kõnede ja kiire mobiilse internetiga, seda nii era- kui ärikliendi vajadustest lähtuvalt. Lisaks suurepärane valik nutiseadmeid koos kindlustusega, Elisa Raamatu lugemisrakendus, Office 365 Pilvekontori teenus ja palju muud. Samuti anname hoogu andmeside kiirustele – jätkame tööd 5G mobiilse interneti suunas ning tegeleme 10G kiirust võimaldava püsiühenduse väljaehitamisega.

Kuhu suunas me liigume?

Ideed sünnivad meid ümbritsevast. Tulevikutrendid näitavad, et tarbijate harjumused on muutumas – piirid hägustuvad, nutiseadmete ja korraga mitme ekraani kasutamine kasvab. See annab võimaluse uuteks innovaatilisteks kommunikatsiooni- ja meelelahutusteenusteks.

 

Me näeme, et tulevikus on nutiseadmed ja videosisu vaatamine mis tahes vormis omavahel väga tihedalt seotud. Telerivaatamine ei tähenda 21. sajandil enam ainult reaalajas ja diivanil suure liikuva pildi vaatamist – televisioon on kanda kinnitanud ka nutiseadmetes. Au sees on salvestamine ja järelvaatamine. Kasvutrendi näitavad nii mitmed maailmas tehtud uuringud kui ka meie enda kogemused. 


  Uuri lisaks!

  Kindlasti võib Sul ühinemise kohta küsimusi tekkida, seepärast vastasime sagedamatele teemadele juba siin.

   

  Millal algas Starmani ja Elisa ühinemine?

  Elisa allkirjastas Starmani ostutehingu 2016. aasta lõpus, millega sai Elisa 100% ulatuses AS Starman omanikuks.

   

  Kas või millal hakkab ühisettevõte pakkuma klientidele ühiseid teenuslahendusi: mobiilside, mobiilne internet, interneti püsiühendus, TV?

  Hetkel ei muutu olemasolevatele Elisa ja Starmani klientidele midagi, kõik toimib nagu ollakse seni harjunud. Järk-järgult lisanduvad Starmani klientide teenuste listi ka Elisa omad. Anname oma klientidele kindlasti esimesena teada, kui uued võimalused tekivad.

   

  Millal liidetakse Starmani ja Elisa esindused?

  Starmanil on üle Eesti 4 ja Elisal üle 20 esinduse. Hakkame esindusi ühendama käesoleval aastal. Anname jooksvalt teada, kui oleme valmis avama ühendatud esindused.

   

  Kas Starmani esinduses saab Elisa lepingut sõlmida ja vastupidi?

  Täna veel mitte. Kuni ühendatud esindused pole veel avatud, saab Starmani lepinguid endiselt sõlmida Starmani esinduses ning Elisa omasid Elisa esinduses.

   

  Kas nüüd saab Starmani arveid Elisa esinduses maksta ja vastupidi?

  Ka seda veel mitte, arved jõuavad klientideni ja neid saab maksta samade kanalite kaudu nagu seni.

   

  Kui Sul tekkis lisaküsimusi, võta meiega ühendust telefonil  677 9900

  või saada kiri.