Vabad töökohad

Ära käi tuimalt kontoris.

jäta endast jälg.

PROTSESSIJUHT

    • oled särav isiksus

    • kiirgad positiivsust

    • tunned huvi kaasaegse meelelahutusmaailma vastu

Siis oled just sina see, keda me otsime!

Peamised tööülesanded:
    • Klientide teenindamisega seotud protsesside äriline juhtimine
    • Uute protsesside loomine, mis toetavad ärieesmärkide saavutamist
    • Lod vahendeid protsesside efektiivsuse ja kvaliteedi mõõtmiseks. Analüüsid protsesside toimivust
    • Teed ettepanekuid muudatuste ja parendamiste osas ning korraldad vajalike muudatuste elluviimist, sh koostad IT lähteülesande
ootused kandidaadile:
    • Omad soovitavalt majandus või IT alast kõrgharidust
    • Sul on vähemalt 3-aastane töökogemus protsesside juhtimises
    • Sul on hea suhtlemis- ja väljendusoskus
    • Oskad koondada vajalikke osakondi ühise laua taga
    • Sul on väga heal tasemel Exceli kasutusoskus
    • Suhtled vabalt eesti, vene ja inglise keeles
Me pakume:
  • põnevat ja mitmekesist tööd ühe Eesti julgeima brändiga
  • ägedaid kolleege ja innovaatilisi teenuseid
  • konkurentsivõimelist palka ja koolitusvõimalusi