Täitsa uus asi!

soovitused

Hea film või seriaal ei paista televabohust alati silma. Nüüd on abiks meie soovitajad, siinsamas lehel. Päris inimesed, mitte algoritmid. Kõrget kultuuri ajule, madalat me sisemisele neandertaalile ja maasikaid nende äärmuste vahelt.

MARSS

“Marss”, mille tegevus leiab aset tänases päevas ja tulevikus, on uus sõna televisioonis: mängufilmi tasemel käsikiri ning eriefektid on ühendatud kõrgetasemelise dokumentalistikaga, et luua kaasahaarav ning põnev jutustus inimkonna pürgimusest koloniseerida Marss. 

Eepiline kuueosaline sari, mis esilinastub korraga kogu maailmas, jutustab inspireeriva loo hüpoteetilise mehitatud Marsi-missiooni vaatepunktist 2033. aastal. Produtsendid Ron Howard ja Brain Grazer valisid tänavu Budapestis ja Markos filmitud sarja kõigi kuue osa režissööriks Everardo Gouti. Selle lavastuslik osa keskendub Maa esimesele mehitatud Marsi-missioonile kosmoselaeva Daedalus pardal. Esmalennule valitakse välja kuuest unikaalsete oskustega astronaudist koosnev rahvusvaheline meeskond.

Vaata seriaali "Marss" pühapäeviti FOX kanalil kell 18:00.