Starmani häälekandja

Oluline info

Siin kõlab inimlik hääl meie ettevõtte seest. Uudised, teated, sõnumid, pildid.

Arhiiv

Videolaenutuse juulikuu lemmikuks osutus animafilm Vaiana

Eestimaalaste videolaenutuse lemmikuks osutus juulikuus kahe Oscari ja Kuldgloobuse nominent animafilm “Vaiana”.

Loe rohkem

Elisa nutinõuanne - sotsiaalmeedia turvalise kasutamise seitse põhitõde

Nutiseadmed koos kõikjal saadaoleva ülikiire mobiilse internetiga on meie igapäevaelu märgatavalt lihtsustanud - taskusse mahtuva abilise nõul saame valida ilmale sobivaima riietuse, tellida paari näpuvajutusega lõunasöögi kontorisse või hoida end sõprade-tuttavate tegemistega jooksvalt kursis.

Loe rohkem

Elisa ja Starman avalikustasid esimese ühise teenuse – Binge

Elisa ja Starman tutvustasid 26. juulil oma esimest, ühist üle õhu televisioooniteenust Binge, mis toob ühe teenushinna sees kliendini kogu nutitelevisiooni võimekuse, alustades salvestamisest, järelvaatamisest kuni populaarsete äppide kasutamiseni välja. Esimesena Eestis toob Elisa turule TV-teenusesse integreerituna Netflixi ja YouTube`i.

Loe rohkem

Levira kanalite sageduste muutmise tõttu toimub öösel katkestus ZUUMtv kanalite edastamisel

Digilevi võrku haldav AS Levira muudab 26. juuli öösel ajavahemikul 1:00-6:00 Pärnu ja Orissaare saatejaamades kanalite sagedusi ning seoses sellega on ZUUMtv teenuse edastamine sel ajal katkestatud. Sageduste muudatus mõjutab ZUUMtv kanalite edastamist Pärnumaal ja väikeses osas Viljandimaast (Kõpu ning Suure-Jaani vallad).

Loe rohkem

Starmani kanalivalikusse lisanduvad kaheksa uut kanalit

Starman lisab 19. juulil kanalivalikusse kaheksa uut kanalit, teiste seas klientide poolt kauaoodatud filmi- ja seriaaliprogrammi pakkuva AMC ning haridusliku lastekanali O!.

Loe rohkem

Parimaid teleelamusi tutvustab Starmani värske Teleteataja

Augustist kaovad vabalevist kaks Eesti suurt telekanalit – Kanal 2 ja TV3, mistõttu tuleb paljudel inimestel oma lemmiksaadete edasivaatamiseks liituda mõne tasulise paketiga ning leida selleks kõige mugavam ja soodsam lahendus. Kuidas liituda Starmani üle õhu TV-ga ning millised kanalid ja paketid on huvilistele valikus, koondab televaatajate jaoks värske Starmani erileht Teleteataja.

Loe rohkem

Videolaenutuse juunikuu lemmikuks osutus armas kogupere film.

Eestimaalaste videolaenutuse lemmikuks osutus juunikuus imeline lugu armsast koerast, kes läbi mitme taassünni oma elu mõtet ja eesmärki otsib. Linateos “Koera elu mõte” ei ole lihtsalt toreda koerajutuga, vaid looga, milles otsitakse vastust elu igavesele põhiküsimusele: miks me siin oleme?

Loe rohkem

Legendaarne Wimbledon jõuab taaskord Eesti televaatajani

Mainekas Wimbledoni tenniseturniir jõuab tänavu taaskord Eesti televaatajateni. Oma lemmikutele saavad Starmani kliendid alates 3. juulist kaasa elada Eurosport 2 kanalil nii teleri, arvuti kui ka nutiseadme vahendusel. Tenniseekspert Michel Lehtmets loodab Anett Kontaveidile jõudsat edenemist ning meeste hulgas näeb ta võidupotentsiaali vanameistritel Federeril ja Nadalil.

Loe rohkem

Kõikidesse Starmani televisiooniteenuste kanalipakettidesse jäävad Kanal2 ja TV3 alles

Starmani televisiooniteenuste kanalipakettides on Kanal2 ja TV3 kõikjal Eestis vaadatavad ka pärast telekanalite vabalevist lahkumist. Seega Starmani olemasoleva kliendi jaoks ei muutu telekanalite vabalevist lahkumise järgselt midagi.

Loe rohkem

Videolaenutuse lemmikud on kodumaised ja kinosoojad filmid

Eestimaalaste videolaenutuse lemmikud on üha enam kodumaised filmid ja äsja kinodes linastunud hitid, millest maikuus vallutas esikoha kodumaine komöödiafilm “Sangarid“, selgub Starmani värskest analüüsist.

Loe rohkem