Starmani häälekandja

Oluline info

Siin kõlab inimlik hääl meie ettevõtte seest. Uudised, teated, sõnumid, pildid.

Arhiiv

Kas teadsid, et ZUUMtv-ga saad kõiki oma lemmiksaateid ja seriaale salvestada?

Salvestamine peidab endas mitmeid võlusid nagu sõltumatus saatekavast ja märkimisväärne ajasääst tänu reklaamide vahelejätmisele. Lisaks saab saadet pausile panna, tagasi kerida ja seejärel uuesti vaadata endale sobival hetkel. Võimalik on salvestada kahte teleprogrammi korraga ja vaadata samal ajal kolmandat.

See on teenus kõigile, kes hindavad võimalust oma aega ise planeerida nii, et ükski lemmiksaade ei jääks nägemata! Saadete salvestamise teenus muudab elu oluliselt lihtsamaks – saad just endale sobival ajahetkel huvipakkuvaid saateid vaadata ja nii ei sõltu sa enam telekava poolt seatud piirangutest.  

Loe rohkem

ZUUMnet kaotab piirid!

Kui armastus käib kõhu kaudu, siis Starmani ZUUMnet ikka õhu kaudu ja seda terves Eestis! Meie armastame oma kliente ja seetõttu on ZUUMnet nüüd parem kui kunagi varem.

Kui varem olid ZUUMneti mahud piiratud, siis nüüd on neljast paketist kolm täiesti mahupiiranguta. Lubage tutvustada enneolematu kaablivaba interneti uusi pakette!

Loe rohkem

ZUUMtv S- ja M- paketid kosusid!

Täiendasime ZUUMtv S ja M pakettide kanalivalikut ning nüüdsest saab S-paketi tellija nautida 18 erinevat telekanalit ning M-paketi vaataja valik laienes 27 kanalini!

Lisasime ZUUMtv S-paketti kaks uut kanalit: ajaloohuvilistele History ja lastele KidZone TV kanalid.

History kanal toob vaatajani ajaloolised saated, filmid ja seriaalid ning programmi vürtsitavad ajakohased teemanädalad. KidZone TV on peamiselt 4-14-aastastele mõeldud telekanal, mis koosneb valdavalt Euroopas toodetud animasarjadest. Öösiti on eetris noorte seas populaarsed muusikavideod.

Loe rohkem

Kuidas kasutada TV Everywhere teenust?

TV Everywhere teenusega saad telepilti vaadata oma nutiseadmest või arvutist. Ükskõik, kus iganes sa ka ei viibiks - kodune teler on nüüd alati sinuga kaasas!

TV Everywhere teenust ei ole vaja eraldi tellida ning see teenus on ZUUMtv kliendile kättesaadav täiesti tasuta, vajalik on vaid interneti olemasolu. Saadete vaatamiseks piisab ka kõikjal üle Eestis levivast 3G ja 4G mobiilsest andmesidest. 

TVE teenuse kasutamiseks on vajalik esmalt üles leida viitenumber ja vaatajakaardi number, mille leiad lihtsasti üles Starmani iseteenindusest

Loe rohkem

Olümpiamängud Starmani vahendusel

Jalgpalli EM ja Wimbledoni võistlused on selleks korraks läbi ning valmistume suve järgmiseks spordi suursündmuseks. Olümpiamängud algavad 5. augustil ja kestavad 21. augustini. 

Loe rohkem

Uued telekanalid Starmani kanalivalikus

Tervitame sooja suve tõeliselt rõõmsate uudistega! Alates 18. juuli varahommikust muutub ZUUMtv kanalivalik veelgi sisukamaks. ZUUMtv S ja M paketi spekter laieneb uute põnevate sisupakkujatega – nüüd on ZUUMtv S paketis  kokku 18 telekanalit ja M paketis 27 kanalit. Kuid see pole veel kõik. 20. juuli varahommikust lisandub DigiTV M, M RUS, S ja S RUS paketidesse laste lemmik Kidzone TV ja DigiTV L, XL ning LRUS, XLRUS pakettidesse filmikanal Eurochannel. Eurochannel liigub asukohale 52 ja seda on võimalik tellida ka valikkanalina.

Loe rohkem

Toome jalgpalli EM-i Sinu taskusse

Jalgpall on selle suve lahutamatu kaaslane! Meie Starmanis teeme kõik endast oleneva, et klientidel ei jääks ükski mäng vaatamata ega samas ükski suvine käik käimata. Toome jalgpalli EM-i Sinu taskusse!

Loe rohkem

Wimbledoni tenniseturniir ainult Starmanis!

Sellel suvel saavad spordisõbrad nautida mitte üksnes jalgpalli EM-i, vaid ees ootab ka kuningliku tennise kõige prestiižikam võistlus ehk 150. juubelit tähistav Wimbledon. Meil on rõõm tuua selle suursündmuse otseülekanded ainsa operaatorina Eestis kõikide Starmani klientideni!

Loe rohkem

Starman hakkas ainsana Eestis edastama Venemaa populaarseimat telekanalit TNT

Starman hakkas ainsa Eesti operaatorina oma võrgus näitama Venemaa suurimat meelelahutuskanalit TNT, mille eetris linastuvad sellised ülipopulaarsed komöödiasõud ja -seriaalid nagu “Comedy Club”, “Dom 2”, “Univer”, “Fizruk”, “Realnõje patsanõ” ja “Internid”.

Venemaa populaarseima telekanali TNT rahvusvaheline versioon on Eestis nähtav alates 18. maist Starmani vahendusel, kes sai telekanali eksklusiivsed leviõigused, mis kehtivad vähemalt kuni 31. augustini. Kõik kanali esilinastused ja telesõude uued hooajad jõuavad Eesti televaatajateni täpselt samal ajal kui Venemaalgi.

TNT telekanal on saadaval kõikides Starmani pakettides. Lisaks sellele saab kanalit vaadata Ajamasinas ja TVEverywhere vahendusel ning soovitud saateid igal ajal salvestada. Telekanali TNT  lisandumisel pakettide tasud ei muutu.

Loe rohkem

Telekanal NTV Mir on taas nähtav

Eile õhtust alatest on NTV Mir taas nähtav DigiTV valikus ning täna hommikust ka ZUUMtv-s. Lisaks taastub sisu vaatamine nii Ajamasina, TV Everywhere kui ka salvestusteenuse vahendusel.


Loe rohkem