Starmani häälekandja

Oluline info

Siin kõlab inimlik hääl meie ettevõtte seest. Uudised, teated, sõnumid, pildid.

Arhiiv

ZUUMtv sageduste muudatus


Digilevi võrgu haldaja AS Levira muudab ööl vastu 22. märtsi osade telesaatjate ja kanalite sagedusi. Seoses sellega on 22. märtsi öösel kella 1 ja 6 vahel ZUUMtv teenuse edastamine katkestatud. Peale sagedusemuudatust võib osadel klientidel tekkida vajadus teha digiboksi/digiteleri kanalite automaathäälestus või taastada algseaded.

Loe rohkem

Starmani HD-kanalite valikusse lisanduvad Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12

Starman lisab ööl vastu kolmapäeva kõrglahutusega formaadis kanalite valikusse kodumaised Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12 HD-kanalid, millega seoses liiguvad mõne koha edasi ka kolm rahvusringhäälingu poolt edastatavat HD-kanalit.

Loe rohkem

ZUUMtv sageduste muudatus

Digilevi võrgu haldaja AS Levira muudab ööl vastu 1. märtsi osade telesaatjate sagedusi. Seoses sellega on Harju-, Lääne- ja Rapla maakondades ning Tapa, Albu ja Paide valdades 1. märtsil kella 1 ja 6 vahel ZUUMtv teenuse edastamine häiritud. Peale sagedusemuudatust võib osadel klientidel tekkida vajadus teha digiboksi/digiteleri kanalite automaathäälestus või taastada algseaded.

Loe rohkem

Starmani joonistusvõistluse Minu jõulukangelane võitjad

Starmani joonistusvõistluse Minu jõulukangelane võitjad on:

Loe rohkem

Üldtingimuste muudatus

Nii teenused, seadused kui tingimused muutuvad ajas ja seega peame ka meie aeg-ajalt tegema täiendusi. 

Loe rohkem

Starman läks Eesti omanike kätte

Indrek Kuivallikule kuuluv Polaris Invest ostis täna East Capital Explorerilt Starmani osaluse ning on nüüd koos senise kaasaktsionäri Com Holdinguga ettevõtte ainsad omanikud. Tehingu toimumiseks andis laenu telekommunikatsiooniettevõte Elisa. Tehing lõpetas edukalt aasta väldanud läbirääkimised ning pooled leppisid kokku ka kõigi pooleliolevate kohtuvaidluste lõpetamises.

Loe rohkem

Kas teadsid, et ZUUMtv-ga saad kõiki oma lemmiksaateid ja seriaale salvestada?

Salvestamine peidab endas mitmeid võlusid nagu sõltumatus saatekavast ja märkimisväärne ajasääst tänu reklaamide vahelejätmisele. Lisaks saab saadet pausile panna, tagasi kerida ja seejärel uuesti vaadata endale sobival hetkel. Võimalik on salvestada kahte teleprogrammi korraga ja vaadata samal ajal kolmandat.

See on teenus kõigile, kes hindavad võimalust oma aega ise planeerida nii, et ükski lemmiksaade ei jääks nägemata! Saadete salvestamise teenus muudab elu oluliselt lihtsamaks – saad just endale sobival ajahetkel huvipakkuvaid saateid vaadata ja nii ei sõltu sa enam telekava poolt seatud piirangutest.  

Loe rohkem

ZUUMnet kaotab piirid!

Kui armastus käib kõhu kaudu, siis Starmani ZUUMnet ikka õhu kaudu ja seda terves Eestis! Meie armastame oma kliente ja seetõttu on ZUUMnet nüüd parem kui kunagi varem.

Kui varem olid ZUUMneti mahud piiratud, siis nüüd on neljast paketist kolm täiesti mahupiiranguta. Lubage tutvustada enneolematu kaablivaba interneti uusi pakette!

Loe rohkem

ZUUMtv S- ja M- paketid kosusid!

Täiendasime ZUUMtv S ja M pakettide kanalivalikut ning nüüdsest saab S-paketi tellija nautida 18 erinevat telekanalit ning M-paketi vaataja valik laienes 27 kanalini!

Lisasime ZUUMtv S-paketti kaks uut kanalit: ajaloohuvilistele History ja lastele KidZone TV kanalid.

History kanal toob vaatajani ajaloolised saated, filmid ja seriaalid ning programmi vürtsitavad ajakohased teemanädalad. KidZone TV on peamiselt 4-14-aastastele mõeldud telekanal, mis koosneb valdavalt Euroopas toodetud animasarjadest. Öösiti on eetris noorte seas populaarsed muusikavideod.

Loe rohkem

Kuidas kasutada TV Everywhere teenust?

TV Everywhere teenusega saad telepilti vaadata oma nutiseadmest või arvutist. Ükskõik, kus iganes sa ka ei viibiks - kodune teler on nüüd alati sinuga kaasas!

TV Everywhere teenust ei ole vaja eraldi tellida ning see teenus on ZUUMtv kliendile kättesaadav täiesti tasuta, vajalik on vaid interneti olemasolu. Saadete vaatamiseks piisab ka kõikjal üle Eestis levivast 3G ja 4G mobiilsest andmesidest. 

TVE teenuse kasutamiseks on vajalik esmalt üles leida viitenumber ja vaatajakaardi number, mille leiad lihtsasti üles Starmani iseteenindusest

Loe rohkem